تلفن 021 43471
Show menu

astricon-2018

نمایشگاه جیتکس که با عنوان هفته ی تکنولوژی دوبی نیز شناخته می شود، امسال نیز در از 22 تا 25 ام مهر ماه، در این شهر برگزار شد. برگزارکنندگان این نمایشگاه هر سال سعی می کنند تا حال و هوای آن برای بازدیدکنندگان جذاب تر شده و از تکنولوژی های جدید رو نمایی گردد.

 در نمایشگاه امسال بیشتر کمپانی های بزرگ دنیا، جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه ی هوش مصنوعی (AI)، واقعیت مجازی، شهر هوشمند، 5G و دنیای ابری را در معرض نمایش قرار داده بودند؛ از همین رو، در بخش های مختلف این رویداد، نمایش ربات های گوناگون نظر بازدیدکنندگان را به خود جلب می کرد.

gitex-2018-1

gitex-2018-2

gitex-2018-3

پاویون های مختلفی از کشورهای گوناگون نیز در این رویداد حضور داشتند که سعی می کردند تا محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان ارائه کنند. متاسفانه از ایران که انتظار می رفت با توجه به شرایط اقتصادی موجود و نیاز به صادرات، فعالیت خوبی در این بخش داشته باشد، حضوری بسیار ضعیف به چشم می خورد.

یکی دیگر از بخش های جیتکس حضور استارت آپ های مختلف از سراسر جهان می باشد که امسال نیز ایده های جالبی که شاید کمتر به آن ها توجه کرده باشید، در این بخش می توانستید ببینید. یکی دیگر از نکات مثبت این بخش، شرکت کنندگان هستند که با انرژی بسیار بالایی در این رویداد حاضر می شوند و هم صحبتی و گپ زدن با آن ها می توانست ایده های جالبی را به دنبال داشته باشد.

در حوزه ی ویپ و تلکام، شرکت های بزرگ همچون Avaya ،Mitel و Cisco محصولات خود در حوزه ی سرویس های ابری و یکپارچه UC را ارائه کردند و بیشتر تمرکز بر ارائه ی سرویس های UCaaS بود. از طرفی برخی از کمپانی های متوسط و بزرگ نیز، CPaaS و ارائه ی API ها و SDK های مختلف به توسعه دهندگان را به نمایش گذاشتند. همچنین شرکت هایی که در حوزه ی نرم افزارهای ارتباطی فعال هستند را نباید فراموش کرد که بیشتر از کشور هند حضور داشتند.

gitex-2018-4

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top