تلفن 021 43471
Show menu

AutoP

ساعیان ارتباط به پشتوانه ی بیش از ده سال تجربه در حوزه ی مخابرات و تلکام و با هدف افزایش رضایتمندی هموطنان عزیز و مسافرین گرامی در مهم ترین فرودگاه کشور یعنی فرودگاه بین المللی مهرآباد، از سامانه ی اطلاع رسانی خودکار خود بهره برداری نمود. این سامانه در 4 ترمینال این فرودگاه راه اندازی شده است و به صورت میانگین، روزانه تعداد 1500 اعلان مربوط به پروازها و اطلاعات عمومی را به صورت کاملا خودکار، بر عهده دارد.

سامانه ی اطلاع رسانی خودکار ساعیان ارتباط با نام تجاری NG-AutoP، به عنوان یک محصول کاملا بومی که حاصل دانش و تجربه ی تیم متخصص این شرکت می باشد، توانسته است با بهترین نمونه های خارجی رقابت کرده و با بهره مندی از قابلیت های مختلف، کارایی بالا و پایداری سرویس، تاییدیه مدیران را جلب نماید.

شرکت دانش بنیان ساعیان ارتباط پس از اجرای موفق سامانه ی 199 فرودگاه مهرآباد، با استفاده از تجربه و شناخت به دست آمده از نیازمندی های مربوط به تسهیلات فرودگاهی و همچنین مشکلات مربوط به اطلاع رسانی توسط نیروی انسانی، بر آن شد تا سیستمی اطلاع رسانی خودکار را با هدف کاهش خطاهای نیروی انسانی و همچنین افزایش بهره وری طراحی و پیاده سازی نماید؛ خوشبختانه با تلاش تیم فنی و نرم افزار، نمونه ی اولیه به سرعت پیاده سازی و راه اندازی گردید. در این مدت تیم توسعه توانست بر اساس فیدبک و نظرات کاربران سیستم و همچنین کارفرما، قابلیت های متنوعی را در این نرم افزار پیاده سازی و به بهره برداری رساند.

autoP-view-1

این سامانه، کاملا تحت وب بوده و کاربران از طریق کلاینت های مختلف، می توانند عملکرد سیستم را به صورت لحظه ای مانیتور نمایند. همچنین امکان ارتباط از طریق API با سامانه های ی دیگر همچون سیستم FIDS در این محصول نرم افزاری تعبیه شده است. از دیگر قابلیت های NG-AutoP می توان به امکان ارتباط با سیستم های پیچینگ سنتی و دستگاه های صوتی آنالوگ اشاره کرد؛ به طوری که هزینه های راه اندازی در فازهای اولیه را به شدت کاهش خواهد داد و می توان از تجهیزات موجود استفاده نمود.

autoP-view-2

نرم افزار NG-AutoP به گونه ای طراحی شده است که قابلیت بگارگیری در پروژه های مختلف همچون اطلاع رسانی در ترمینال های مسافری مانند مترو و راه آهن، مراکز خرید و سایر مکان های عمومی را داراست.

ساعیان ارتبط امیدوار است با ارائه ی محصولات مشابه، بتواند برای پیشرفت کشور، گامی حتی اگر کوچک، برداشته باشد و از این طریق آمادگی خود را برای همکاری با سایر سازمان ها و نهادهای کشوری و یا خصوصی برای ارائه ی راهکارهای مشابه اعلام می نماید.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top