تلفن 021 43471
Show menu

FreePBX-ebook

ساعیان ارتباط که در سال های اخیر، توجه ویژه ای به مبحث آموزش در حوزه ی ویپ داشته است، پس از راه اندازی آکادمی ویپ، این بار از اولین کتاب راهنمای فارسی FreePBX، رو نمایی کرد.

راهنمای جامع فارسی FreePBX، که اولین کتاب فارسی تدوین شده برای علاقه مندان و کاربران محبوب ترین نرم افزار تلفنی دنیا یعنی FreePBX می باشد، چگونگی بکارگیری این نرم افزار را در ابعاد مختلف، آموزش می دهد. این کتاب که با تلاش تیم فنی شرکت ساعیان، تهیه شده است، به صورت کاملا رایگان، از طریق این لینک، قابل دانلود می باشد.

 تیم فنی و مارکتینگ ساعیان ارتباط، در طول 3 سال گذشته، مقالات آموزشی و فنی، وبینارها و ویدیوهای مختلفی را در رابطه با نرم افزار FreePBX تهیه کرده و به صورت کاملا رایگان در اختیار جامعه ی کاربران ایرانی این نرم افزار قرار داده است. اما همیشه جای خالی یک راهنمای جامع فارسی در این میان، حس می شد که پس از ماه ها تلاش، نسخه ی اول این کتاب الکترونیکی آماده و در دسترس عزیزان قرار داده شده است.

امید است بتوانیم با نقطه نظرات دریافتی از شما همراهان و کاربران عزیز، هر گونه کمبود و نواقص نسخه ی اول را در نسخه های بعدی رفع نماییم.

همچنین کلیه عزیزانی که مقالات آموزشی و یا چگونگی انجام ترفندهای کاربردی را در رابطه با FreePBX فراهم کرده اند، که امکان قرار گرفتن در این کتاب را دارد، می توانند به آدرس sales[at]senatelecom[dot]ir، درخواست خود را با ما به اشتراک بگذارند.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top