تلفن 021 43471
Show menu

NG-IPCC-features

در بروز رسانی جدید مرکز تماس NG-IPCC ساعیان ارتباط، چند قابلیت کاربردی و جذاب، با توجه به نیاز و درخواست مشتریان گرامی ما فراهم گردیده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

- سرویس های صوتی از پیش تعریف شده

- چت Notification

 

 - سرویس های صوتی از پیش تعریف شده:

در مراکز تماس، سرعت در ارائه ی خدمات مورد نیاز مشتری می تواند سطح سرویس و در پی آن رضاینمندی مشتریان را افزایش دهد. یکی از این خدمات، در دسترس قرار دادن اطلاعات و یا پاسخ به سوالات مشتریان در قالب پیام های صوتی می باشد. به عنوان مثال یکی از سوالات رایج مشتریان می تواند آدرس یا شماره های تماس بخش های مختلف کسب و کار شما باشد؛ با قابلیت جدید مرکز تماس ساعیان ارتباط، شما می توانید اطلاعات و پیام های صوتی از پیش تعریف شده را به صورت آیکون های گرافیکی دلخواه، در پنل اپراتور تعریف نمایید و دسترسی های مربوطه را برای اپراتورهای مورد نظر فراهم کنید.

NG-IPCC-1

با استفاده از این قابلیت جدید، می توان به بخش های مختلف منوی صوتی گویا (IVR)، نظرسنجی و یا هر پیغام صوتی دیگر، تماس را منتقل نمود و اطلاعات مورد نظر مخاطبین را در کوتاه ترین زمان در اختیارشان قرار داد.

 

- چت Notification:

یکی از امکانات مرکز تماس NG-IPCC، گفت و گو یا چت میان اپراتورها می باشد. در بروز رسانی جدید این محصول بومی، در صورت دریافت پیام جدید از سایر اپراتورها یا سوپروایزر، notification آن در پنل اپراتوری نمایش داده می شود؛ از این طریق اپراتور می تواند به سرعت از دریافت پیام های جدید مطلع گردد و پیغام های جدید را از پیام های خوانده شده، تمیز دهد.

NG-IPCC-2

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top