تلفن 021 43471
Show menu

voip-tabriz

 اولین سمینار ویپ و وایرلس در شهر تبریز با حضور نمایندگان و کارشناسان محترم فناوری اطلاعات از سازمان ها و ادارات دولتی استان آذربایجان شرقی با همکاری نماینده ی این استان، برگزار شد. در این سمینار، راهکارهای مختلف کاربردی و سازمانی در حوزه ی ویپ، وایرلس و وای-فای معرفی گردید.

شبکه، IP و VoIP همگی عبارت هایی آشنا هستند و فعالین حوزه ی فناوری اطلاعات با این مفاهیم یا تکنولوژی ها کم و بیش آشنا هستند. اما درک عمیق از کارکرد، قابلیت ها، امکانات و راهکارهایی که می توان در هر حوزه ارائه نمود می تواند سبب توسعه ی و بروز رسانی هرچه بیشتر بسترهای ارتباطی گردد.

با همین رویکرد، در پنجم آذرماه، سمیناری به منظور معرفی راهکارهای ویپ و وایرلس در شهر تبریز برگزار شد و ساعیان ارتباط سعی نمود با میزبانی شرکت محترم طلایه داران، از فعالین شناخته شده حوزه ی شبکه در استان آذربایجان شرقی، علاوه بر ایجاد ترسیم نقشه ی راه تکنولوژی ویپ، راهکارهای ارتباطی مختلفی را معرفی نماید.

voip-tabriz

این سمینار در هتل پتروشیمی شهر تبریز و با حضور نمایندگان محترم ادارات، بانک ها، بیمارستان ها، دانشگاه‌ها، فرودگاه و شهرداری استان و اصناف گوناگون، برگزار شد.

امید است بتوانیم سمینارهای مشابهی را در سایر استان های کشور، با همکاری نمایندگان و همکاران محترم، برگزار نماییم.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top