تلفن 021 43471
Show menu

مرکز تماس

یکی از پروژه های اخیر موفق ساعیان ارتباط، راه اندازی مرکز تماس بیمارستان چشم پزشکی نور بوده است. این بیمارستان که یکی از مهم ترین مراکز تخصصی چشم پزشکی ایران است، بر اساس نیازمندی های موجود که در سیستم های نصب شده امکان اجرای آن ها وجود نداشت، مرکز تماس NG-IPCC ساعیان ارتباط را انتخاب نمودند.  

 تیم فروش و فنی ساعیان ارتباط پس از بررسی نیازمندی ها و برگزاری جلسات با مدیر کال سنتر و مدیریت فناوری اطلاعات این بیمارستان، راهکار پیشنهادی مبتنی بر مرکز تماس NG-IPCC را ارائه نمود که خوشبختانه مورد توجه محترم این مجموعه قرار گرفت.

در این مرکز تماس تیم های مختلف اپراتوری در گروه های متفاوت، به تماس های ورودی مشتریان پاسخ دهی می کنند و همچنین در صورت نیاز با مشتریان، با اهداف مشخص، تماس برقرار می کنند؛ به عبارت بهتر این مرکز تماس یک مرکز تماس ورودی/خروجی می باشد. همچنین با توجه به وسیع بودن این بیمارستان، مرکز تماس ساعیان ارتباط به مرکز تلفن این مجموعه که از برند اریکسون می باشد، متصل بوده و از این طریق، ارتباط با بخش های مختلف بیمارستانی برقرار می گردد.

گزارشات تحلیلی و آماری، خودکار سازی پاسخ دهی به درخواست های اپراتور، ارتباط یکپارچه مرکز تماس با سایر واحد ها، ارتباط با HIS و نوبت دهی خودکار، تماس برگشتی یا Callback خودکار و ... از جمله امکانات این مرکز تماس می باشد.

امید است بتوانیم در گام بعدی، قابلیت ها و امکانات خاص و کاربردی را در اختیار مجموعه ی محترم چشم پزشکی نور قرار دهیم.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top