تلفن 021 43471
Show menu

مرکز تماس فرودگاه

خرسنیدم که پس از اجرای موفقیت آمیز سامانه 199 و سامانه اطلاع رسانی خودکار در فرودگاه بین المللی مهرآباد و جلب رضایت و اعتماد مدیران بزرگ ترین و مهم ترین فرودگاه کشور، این بار توانستیم راهکار جامع و کاربردی را جهت تجمیع مراکز تماس 199 و مرکز پاسخگویی این فرودگاه را ارائه و اجرا نماییم.

فرودگاه مهرآباد علاوه بر مرکز تماس 199، مرکز پاسخگویی دیگری جهت پاسخ به عموم نیازمندی های مسافرین و هموطنان عزیز را راه اندازی کرده و با استفاده از سیستم های سنتی، سال ها با مشکلات و چالش های مختلفی رو به رو بوده است که خوشبختانه تحولات مرکز تماس 199 ساعیان ارتباط سبب شد این فرودگاه، تغییر و بروزرسانی مرکز پاسخگویی را نیز در اولویت قرار دهد.

پس از بررسی نیازمندی ها و جلسات متعدد با مدیران و ذینفعان، تجمیع مرکز تماس 199 و مرکز پاسخگویی از طرف ساعیان ارتباط مطرح گردید که با توجه به امکانات، قابلیت ها و در نهایت صرفه جویی اقتصادی که به دنبال خواهد داشت، این طرح مورد تایید قرار گرفت و شرکت ساعیان ارتباط توانست در فاز های مختلف، این مرکز تماس را راه اندازی و اجرایی نماید.

با تلاش ستودنی تیم های فنی و نرم افزار ساعیان ارتباط، خوشبختانه این مرکز تماس راه اندازی و گروه های اپراتوری به سیستم جدید مهاجرت کردند و در هفته ی گذشته، با توجه به شرایط جوی و اختلال در پرواز ها، رکورد پاسخ دهی تماس های موفق در تمامی ادوار فرودگاه مهرآباد، با استفاده از مرکز تماس NG-IPCC ساعیان ارتباط شکسته شد.

یکی دیگر از ویژگی های مهم این پروژه، برقراری ارتباط مرکز تماس ساعیان ارتباط با مرکز تلفن کارین این فرودگاه می باشد که امکان ارتباط راحت و سریع تمامی کاربران داخلی را با مرکز تماس فراهم نمود.

برخی از ویژگی ها و خدمات ارائه شده در این پروژه:

- 50 اپراتور در شیفت های کاری 24 ساعته 7 روز هفته

- ارتباط 4 لینک E1 با مخابرات و مرکز تلفن کارین 

- اعلام خودکار اطلاعات پرواز

- سرویس دریافت اطلاعات پرواز از طریق IVR

- دفترچه تلفن با قابلیت اعلام شماره برای مخاطب، Click to Call و انتقال تماس

- سرویس اعلام اطلاعات فرودگاهی برای تماس گیرنده

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top