تلفن 021 43471
Show menu

قابلیت Resiliency در گیت وی های Sangoma چیست؟

شرکت سنگوما یکی از برترین تولید کنندگان تجهیزات VoIP در جهان است که محصولات آن در بیش از 200 کشور عرضه می گردد. سبد محصولات این شرکت شامل طیف وسیعی از کارت های تلفنی آنالوگ (FXO,FXS) و دیجیتال (E1,PRI)، گیت وی های آنالوگ (FXO,FXS) و گیت وی های دیجیتال (E1,PRI,SS7) و تجهیزات تخصصی تر نظیر Session Border Controller یا به اختصار SBC، گیت‌وی های سری Netborder با ظرفیت بالا و Microsoft Lync Express Appliance می باشد. لازم به ذکر است این محصولات دارای تائیدیه استاندارد از دانشگاه فردوسی مشهد و گواهی تائید از سازمان تنظیم مقررات رادیویی هستند که خود مهری است بر کیفیت و سازگاری محصولات با شبکه مخابرات ایران.

 شرکت ساعیان ارتباط، به منظور افزایش آگاهی شما دوستان با این محصولات، وبینار گیت وی های سنگوما را در تاریخ 3 اسفند ماه 1394 برگزار کرده است. علاقمندان می توانند برای دانلود فایل ویدئویی این وبینار بر روی عکس کلیک نمایند.

 

w-sangoma-gateways-all-news.jpg

 

اما به چه دلیل، گیت وی های Sangoma به عنوان مطمئن ترین (Resilient) گیت وی های بازار شناخته می شوند؟

گیت وی های سری Vega، مدل های دیجیتال از یک تا چهار لینک E1 و در مدل های آنالوگ 4،8،24 پورت را پوشش می دهند. مدل های دیجیتال (E1/PRI) این دستگاه ها دارای پورت های خروجی (Fail Over) برای حالت های غیر متعارف و اضطراری می باشند.

به طور مثال، گیت وی Sangoma Vega 100G، یک ورودی E1 و یک خروجی E1 دارد که در صورت ایجاد اشکال در شبکه ی IP یا قطع شدن ارتباط IP یا حتی قطعی برق، دستگاه لینک E1 ورودی را به لینک خروجی متصل می نماید و شما با وصل کردن خروجی دستگاه به تجهیزات Back Up، یک ارتباط مطمئن خواهید داشت یا بطور ساده یک سیستم با قابلیت High Availability فراهم می گردد.

از طرف دیگر، این گیت وی ها قابلیت Register شدن را نیز دارا می باشند؛ فرض کنید شما در یک مجموعه از IP Phone و IPPBX (مرکز تلفن تحت شبکه) در کنار گیت وی Sangoma Vega استفاده می نمایید، این امکان وجود خواهد داشت که گیت وی Vega به عنوانBack Up Server معرفی شود و در صورت از کار افتادن IPPBX، تماس های تلفنی به صورت اتوماتیک توسط گیت‌وی هدایت شوند.

مجموعه این خصوصیات گیت وی های سری Vega شرکت Sangoma را به مطمئن ترین گیت وی های موجود در بازار جهانی تبدیل نموده است.

 

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top