تلفن 021 88316704
Show menu

اصطلاح دریافت سرویس در دنیای اینترنت تا چند سال گذشته، تنها محدود به سرویس میزبانی وبسایت ها می شد، اما امروزه بسیاری از کالاهای فیزیکی و سخت افزاری جای خود را به سرویس های اینترنتی داده اند. به عنوان مثال شما دیگر نیازی به خرید و نصب محصولات آفیس ندارید؛ بلکه می توانید از طریق وب، سرویس های مورد نظر آفیس را استفاده کنید و به ازای آن اندک هزینه ای پرداخت نمایید.

گسترش مفاهیم Cloud نیز ارائه ی سرویس های گوناگون را تسریع کرده است؛ سرویس تلفن، سرویس مرکز تلفن، سرویس مرکز تماس، سرویس CRM و ... سرویس هایی هستند که امروز در دنیا شناخته شده اند و کسب و کارهای بسیاری از آن ها بهره می برند؛ به طوری که سرمایه گذاری اولیه کمتری انجام می دهند و هزینه های به مراتب کمتری را از جنبه های مختلف پرداخت می کنند.

به عنوان مثال برای داشتن یک مرکز تلفن تحت شبکه در کسب و کار خود، دیگر نیازی به خرید سخت افزار، هزینه ی راه اندازی و نگهداری آن نیست، تنها با درخواست سرویس، استفاده از بستر اینترنت یا بستر ارائه کننده ی سرویس و پرداخت یک هزینه ی اندک، از قابلیت های یک IPPBX در کسب و کار خود استفاده کنید.

در کشور ما نیز با توسعه ی شبکه ی NGN مخابرات و پروانه FCP، سرویس های ویپ همچون تلفن SIP و ترانک سیپ شناخته شده هستند (حداقل برای فعالین این حوزه). از همین رو شرکت ساعیان ارتباط با اتکا به تجربه ی خود، اقدام به ارائه ی یک پلتفرم ارتباطی کاملا یکپارچه UC به صورت ابری نموده است.

این پلتفرم به کاربران و سرویس دهندگان اجازه می دهد تا از طریق بستر شبکه (اینترنت یا خصوصی) بتوانند تمامی نیازمندی های ارتباطی خود را به صورت سرویس دریافت نمایند، بدون اینکه به سخت افزار خاصی نیاز داشته باشند.

در اسلاید زیر با این پلتفرم یعنی SENA Cloud UC بیشتر آشنا خواهید شد.

 

اولین کسی باشید که از برنامه های آموزشی ما باخبر می شود


احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top