تلفن 021 88316704
Show menu

image 1200 450

 

معرفی گروه انتخاب:

گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب فعالیت خود را از سال 1367 با ورود به عرصه صنعت لوازم خانگی آغاز کرد. این گروه در حال حاضر متشکل از هلدینگ‌های: “ لوازم خانگی، نفت و گاز و پتروشیمی، بازرگانی” و همچنین مجتمع فعالیت‌های اجتماعی، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های اقتصادی، اجتماعی بخش خصوصی در کشور فعالیت می‌کند. این گروه در زمینه صنایع فولاد و ساختمان نیز در حال برنامه‌ریزی و تامین پیش نیاز‌ها می‌باشد.

کسب عناوین برتر ملی همچون واحد نمونه صنعتی، واحد برتر استاندارد، مرکز نمونه تحقیق و توسعه، کارآفرین برتر، دریافت عالی‌ترین نشان رعایت حقوق مصرف کنندگان و دریافت گواهینامه‌ها و استانداردهای بین المللی در حوزه‌های گوناگون فعالیت از جمله جایزه کیفیت اروپا، نشانگر استواری گروه انتخاب در این عرصه و برداشتن گام‌های اساسی با هدف نیل به افق‌های روشن است.

راه‌اندازی سیستم مرکز تماس گروه انتخاب:

سیستم مرکز تماس واحد پشتیبانی گروه صنعتی انتخاب، پشتیبانی لوازم خانگی حایر و اسنوا، با ظرفیت ۸ لینک E1 و حدود 60 اپراتور همزمان در جهت افزایش رضایت‌مندی مشتریان و افزایش بهره‌وریِ آن توسط شرکت ساعیان ارتباط راه‌اندازی گردیده‌است. شرکت ساعیان ارتباط با استفاده از نرم‌افزار مرکز تماس NG-IPCC و سخت‌افزار مورد نياز، این مرکز تماس پیشرفته را با امکانات بی‌نظیر گزارش‌گیری و مانیتورینگ آنلاین راه‌اندازی نمود. جهت استفاده از تجهيزات تلفنی پاناسونيک مستقر در مجموعه گروه صنعتی انتخاب، سيستم مرکز تماس و تلفن تحت شبکه سنا، بدون اعمال هزينه تعويض تجهيزات با هماهنگی کامل با مرکز پاناسونيک يکپارچه شد.

از نظر نوع، سیستم مرکز تماس گروه انتخاب از نوع مراکز تماس سلف سرویس می‌باشد که ادغامی از مراکز تماس ورودی (Inbound) و خروجی (Outbound)ست و قابلیت‌های هر دو نوع مرکز تماس را داراست. از سوی دیگر با هدف بهبود عملکرد اپراتورها و افزایش رضایتمندی مشتریان در این مرکز تماس، اپراتورها با توجه به تخصص‌های آن‌ها و سیاست‌های دیگر مدیریتی به گروه‌های کاری مختلف تقسیم شده‌‌ و پاسخگوی تماس‌های مشتریان می‌باشند.

در سیستم مرکز تماس گروه انتخاب به منظور دستیابی به اطلاعات قبلی تماس‌گیرندگان و کمک به اپراتورها در جهت ارائه اطلاعات صحیح به مشتریان، در هنگام تماس مشتریان اطلاعاتی از آن‌ها که می‌تواند به اپراتور برای پاسخگویی مناسب به مشتری یاری دهد از سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان سازمان (CRM) به صورت Pop Up به اپراتور نمایش داده می‌شود. لازم به ذکر است که سیستم مرکز تماس از طریق وب سرویس این اطلاعات را از سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان گروه انتخاب (MS CRM) دریافت می‌کند. همچنین این قابلیت نیز برای اپراتور وجود دارد که با کلیک بر روی شماره مشتری (از طریق ارتباط با CRM) با آن مشتری تماس بگیرد.

مرکز تماس گروه انتخاب چه از نظر تنوع گروه‌های کاری تعریف شده در آن و چه از نظر ترافیک بالای تماس‌های ورودی به آن، ویژگی‌های یک مرکز تماس کامل را دارا می‌باشد. برای کمک به مدیران و سرپرستان مرکز تماس به‌منظور کنترل صحیح و راحت‌تر سیستم گزارش‌های متنوعی در سیستم مرکز تماس گنجانده شده‌است.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top