تلفن 021 88316704
Show menu

logo-mehrabad

 

راه‌اندازی سیستم مرکز تماس فرودگاه بین المللی مهرآباد:

سیستم مرکز تماس 199 اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، با ظرفیت 2 لینک E1 به منظور اطلاع از آخرین وضعیت پروازها و افزایش رضایتمندی مشتریان توسط شرکت ساعیان ارتباط راه‌اندازی گردیده‌است. این مرکز با استفاده از نرم افزار مرکز تماس NG-IPCC و سخت افزارهای مورد نیاز، با امکاناتی همچون جستجوی آنلاین و بلادرنگ اطلاعات پرواز توسط اپراتورها، اعلام مکانیزه اطلاعات پرواز، سرویس‌های تبلیغاتی و گزارشگیری و مانیتورینگ آنلاین پیاده‌سازی شده است.

از نظر نوع، سیستم مرکز تماس 199 اطلاعات پرواز فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از نوع مراکز تماس ورودی (Inbound) می‌باشد که در آن اپراتورها پاسخگوی تماس‌های مشتریان می‌باشند.

در مرکز تماس 199، این قابلیت برای اپراتورها فراهم آورده شده‌است که بتوانند در هنگام تماس مشتری، اطلاعات پرواز مورد درخواست آن‌ها را به صورت بلادرنگ و آنلاین جستجو کنند. در ادامه به منظور پایین آوردن مدت زمان مکالمه و پیشگیری از خطای انسانی، اطلاعات به دست آمده به صورت خودکار و مکانیزه برای مشتری قرائت می‌شود. پایین آوردن مدت زمان مکالمه با حفظ کیفیت سرویس ارائه شده، مزایای بسیاری دارد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• آزاد کردن وقت اپراتورها و استفاده بهینه از زمان بیکاری آن‌ها برای مقاصد گوناگون مانند آموزش

• افزایش سرعت پاسخگویی، پایین آوردن نرخ تماس‌های از دست رفته و در نتیجه افزایش رضایت مشتریان

• کم شدن فشار کاری و در نتیجه کاهش نرخ ترک کار

لازم به ذکر است که سیستم مرکز تماس 199 با اتصال به پایگاه داده اطلاعات پرواز، اطلاعات مورد نیاز مشتری را استخراج می‌کند که علاوه بر قرائت مکانیزه این اطلاعات، امکان ارسال این اطلاعات به‌صورت پیام کوتاه نیز برای مشتریان وجود دارد.

در سیستم مرکز تماس 199 فرودگاه مهرآباد، امکانات دیگری مانند استفاده از سرویس‌های تبلیغاتی نیز بکار گرفته شده‌است، که این قابلیت را برای سازمان فراهم می‌کند که بتوانند در زمان انتظار مشتری در صف پاسخگویی، در زمان اتمام سرویس‌دهی یا در هر جای دیگری از مکالمه که سوپروایزر لازم بداند، پیام‌های تبلیغاتی پخش شود. می‌توان گفت هدف اولیۀ استفاده از سرویس‌های تبلیغاتی جبران بسیاری از هزینه‌های نیروی انسانی و عملیاتی مرکز تماس از طریق پخش پیام‌های تبلیغاتیِ آژانس‌های هواپیمایی می‌باشد.

در صورت استفاده درست و به‌موقع از سرویس تبلیغاتی می‌توان احتمال قطع تماس و شماره گیری مجدد را از سوی مشتری کاهش داد که این خود در ادامه می‌تواند از مسائل بسیاری که منجر به کاهش عملکرد مرکز تماس شوند، جلوگیری کند.

احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top