تلفن 021 43471
Show menu

امکانات جدید مرکز تماس ساعیان ارتباط

NG-IPCC

با توجه به توسعه ی گروه مشتریان و به دنبال آن، ارجاع نیازمندی های مختلف در مراکز تماس برای کسب و کارهای متنوع، تیم نرم افزاری ساعیان ارتباط قابلیت ها و امکانات جدیدی را به مرکز تماس NG-IPCC افزوده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

ادامه مطلب...سال نو مبارک

1398

سالی که به پایان آن رسیده ایم، قطعا یکی از سال های کم سابقه در شرایط اقتصادی برای همه ی مردم و کسب و کارهای ایرانی بوده است.. اما همیشه رسیدن بهار، حس امید به آینده را زنده می کند؛ تازگی و از نو شروع کردن، روزهای بهتر و اتفاقات خوشایند! 

ادامه مطلب...انتشار اولین کتاب فارسی FreePBX

FreePBX-ebook

ساعیان ارتباط که در سال های اخیر، توجه ویژه ای به مبحث آموزش در حوزه ی ویپ داشته است، پس از راه اندازی آکادمی ویپ، این بار از اولین کتاب راهنمای فارسی FreePBX، رو نمایی کرد.

راهنمای جامع فارسی FreePBX، که اولین کتاب فارسی تدوین شده برای علاقه مندان و کاربران محبوب ترین نرم افزار تلفنی دنیا یعنی FreePBX می باشد، چگونگی بکارگیری این نرم افزار را در ابعاد مختلف، آموزش می دهد. این کتاب که با تلاش تیم فنی شرکت ساعیان، تهیه شده است، به صورت کاملا رایگان، از طریق این لینک، قابل دانلود می باشد.

ادامه مطلب...مطالعه موردی: شرکت گاز اصفهان

Isfahan

پس از تصمیم شرکت گاز استان اصفهان (از زیرمجموعه های وزارت نفت) مبنی بر راه اندازی سیستم ویپ، با کارشناسان شرکت ساعیان ارتباط تماس حاصل گردید. بر اساس نیازهای مطرح شده و امکان سنجی زیرساخت های موجود، راهکاری ارائه گردید که در آن از گیت وی های سنگوما وگا 50 جهت اتصال خطوط شهری و همچنین از وگا 200 جهت اتصال دو لینک E1 استفاده شد.

ادامه مطلب...وبینارهای آموزشی یستار

yeastar-webinar

کمپانی یستار سعی کرده است تا با فراهم کردن مستندات و ویدیوهای آموزشی، چگونگی بکارگیری محصولات این شرکت را برای کاربران بسیار ساده و راحت نماید.

به دنبال همین هدف، این شرکت قصد دارد تا مجموعه ای از وبینارهای آموزشی را در هفته ی آتی برگزار نماید که از علاقه مندان دعوت می شود که از طریق لینک زیر در این وبینارها ثبت نام نمایند. ثبت نام در وبینارها کاملا رایگان می باشد.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top