تلفن 021 43471
Show menu

وبینار: آموزش API در مراکز تلفن یستار

API به زبان ساده به رابط های نرم افزاری گفته می شود که به منظور برقراری ارتباط میان سیستم های نرم افزاری بکار گرفته می شوند. با توجه به اهمیت روزافزون سیستم های مدیریت ارتباط با مشتری، برقراری ارتباط مراکز تلفن تحت شبکه با سیستم های CRM به جهت توسعه سطح خدمات و ایجاد ارزش افزوده، در سال های اخیر اهمیت بسیاری پیدا کرده است. در همین راستا کمپانی یستار در IP-PBXهای سری S، با افزودن یک API جامع، امکان یکپارچه سازی مرکز تلفن با سیستم های دیگر همچون CRM را فراهم نموده است.

ادامه مطلب...وبینار: مرکز تلفن خوب چه ویژگی هایی دارد

وبینار یک مرکز تلفن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

بسیاری از علاقمندان و به ویژه مجریان راهکارهای ویپ، در اینکه قبل از انتخاب مرکز تلفن (IP-PBX)، به چه نکاتی باید دقت کنند، دچار تردید هستند. چه بسا پروژه هایی که تنها به دلیل استفاده از یک مرکز تلفن نامناسب، مشکلات فراوانی را برای کارفرما و پیمانکار ایجاد نموده اند. ساعیان ارتباط در این وبینار آموزشی قصد دارد با ذکر جزییات شرح دهد که یک مرکز تلفن تحت شبکه ی خوب، دارای چه ویژگی هایی است.

ادامه مطلب...وبینار: هر آنچه در مورد PBXact باید بدانید

مدت زیادی از معرفی مراکز تلفن PBXact توسط شرکت سنگوما نمی گذرد، اما این تجهیزات توانسته اند توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده و در کنار مراکز تلفن مبتنی بر FreePBX، سهم قابل توجهی از بازار مراکز تلفن تحت شبکه را از آن خود کند. این محصول سنگوما، با ماژول های نرم افزاری کاربردی و متنوع خود، تمام نیازهای یک سیستم تلفنی را برطرف ساخته و به عبارت بهتر یک سیستم ارتباطی یکپارچه (UC) فراهم می نماید.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top