تلفن 021 43471
Show menu

برچسب زدن مکالمات در NG-IPCC

tag

یکی از نیازمندی ها در مراکز تماس، امکان برچسب زدن (Tag) مکالمات و یا قراردادن یادداشت در انتهای هر مکالمه، توسط اپراتور پاسخگو می باشد؛ به طوری که با استفاده از این برچسب ها و یا یادداشت، مدیر و سوپروایزر مرکز تماس بتوانند پیگیری های مربوطه را انجام داده و گزارشات آماری و یا تحلیلی تهیه نمایند.

ادامه مطلب...مسابقه کدنویسی مبهم برگزار شد

spaghetti contest

سومین مسابقه ی کد نویسی مبهم در آذرماه برگزار شد و شرکت ساعیان ارتباط این افتخار را داشت که یکی از حامیان رسمی این رویداد باشد. در این مسابقه که تیم های دانشجویی از دانشگاه های مختلف سراسر کشور حضور داشتند، در یک رقابت جذاب سعی کردند تا کدهای نوشته شده به زبان ++C را بشکنند.

ادامه مطلب...مطالعه موردی: مرکز تماس بیمارستان نور

مرکز تماس

یکی از پروژه های اخیر موفق ساعیان ارتباط، راه اندازی مرکز تماس بیمارستان چشم پزشکی نور بوده است. این بیمارستان که یکی از مهم ترین مراکز تخصصی چشم پزشکی ایران است، بر اساس نیازمندی های موجود که در سیستم های نصب شده امکان اجرای آن ها وجود نداشت، مرکز تماس NG-IPCC ساعیان ارتباط را انتخاب نمودند.  

ادامه مطلب...برگزاری سمینار ویپ در تبریز

voip-tabriz

 اولین سمینار ویپ و وایرلس در شهر تبریز با حضور نمایندگان و کارشناسان محترم فناوری اطلاعات از سازمان ها و ادارات دولتی استان آذربایجان شرقی با همکاری نماینده ی این استان، برگزار شد. در این سمینار، راهکارهای مختلف کاربردی و سازمانی در حوزه ی ویپ، وایرلس و وای-فای معرفی گردید.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top