تلفن 021 43471
Show menu

انتشار نسخه ی نهایی FreePBX 15

َfreepbx15

کمپانی سنگوما، به عنوان اسپانسر اصلی توسعه ی پروژه ی متن باز FreePBX، سال گذشته از انتشار نسخه ی 15 این نرم افزار خبر داد و مهم ترین قابلیت های جدید این نسخه را معرفی نمود. اما به دلیل تغییر در طراحی و پیاده سازی برخی از این امکانات همچون ماژول Backup and Restore، انتشار نسخه ی رسمی با تاخیر نسبتا زیادی مواجه گردید.

ادامه مطلب...جدیدترین مالکیت کمپانی سنگوما

VoIP-Innovations

کمپانی سنگوما در ماه گذشته، از جدید ترین خرید خود، یعنی کمپانی VoIP Innovations، رو نمایی کرد. این کمپانی که در سال گذشته با خرید شرکت Digium، به یکی از مهره های اصلی در ارائه ی راهکارهای ارتباطی سخت افزاری/ ابری و متن باز مبدل شده است، با این خرید، راهکارهای CPaaS (پلتفرم ارتباطی به عنوان سرویس) را نیز در سبد محصولی خود قرار خواهد داد.

ادامه مطلب...کنفرانس AstriCon 2019 برگزار شد

َAstriCon-2019

یکی از مهم ترین گردهمایی ها و کنفرانس های متن باز حوزه ی تلکام، AstriCon می باشد که امسال، متفاوت تر از سال های گذشته، در تاریخ 7 و 8 ام آبان ماه برگزار شد. این کنفرانس که کار خود را حول پروژه ی متن باز استریسک، آغاز نموده است، در این دوره، پروژه ی FreePBX را نیز یکی از محور های اصلی سخنرانی ها قرار داد.

ادامه مطلب...مراکز تلفنی یستار: برترین راهکار ارتباطی 2019

Yeastar-TMC

کمپانی یستار به عنوان یکی از مهره های اصلی ارائه کننده راهکارهای ارتباطی SME در جهان، از انتخاب مراکز تلفنی سری S خود، به عنوان برترین محصول ارتباطی سال 2019، توسط TMC خبر داد.

مراکز تلفنی Yeastar، با وجود آن که برای کسب و کارهای کوچک و متوسط طراحی شده اند، اما توانسته اند امکانات و قابلیت های مراکز تلفنی پیشرفته را در کنار امکانات سیستم های ارتباطی یکپارچه (UC) فراهم نمایند. علاوه بر این، قابلیت ماژولار بودن و سازگاری این محصول با خدمات مربوط به سرویس دهندگان مختلف در سراسر جهان، سبب شده است که نام این شرکت در کنار برترین برندهای جهان در حوزه ی تلکام قرار گیرد.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top