تلفن 021 43471
Show menu

سنگوما امسال نیز شگفتی آفرید!

 خرید شرکت بزرگ VoIP Supply توسط سنگوما:

شرکت کانادایی Sangoma به عنوان یکی از رهبران حوزه ویپ و راهکارهای ارتباطی یکپارچه، در روز 20 ژوئن 2017 از خرید شرکت بزرگ و شناخته شده VoIP Supply خبر داد.
VoIP Supply بزرگترین شرکت توزیع کننده محصولات ویپ در آمریکای شمالی است که با گذشت بیش از 15 سال از شروع فعالیتش، توانسته خود را به عنوان مهم ترین عرضه کننده آنلاین محصولات ویپ، معرفی نماید.

ادامه مطلب...سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

گیت وی های آنالوگ Vega50 شرکت سنگوما، از جمله محصولاتی هستند که در بازار ایران، با سازگاری که با شبکه مخابراتی ایران دارند، توانسته اند جایگاه ویژه ای در میان کاربران ویپ به دست آورند. گیت وی های وگا50 سنگوما، قابلیت تنظیم پارامتر های خطوط را به صورت کاملا جزئی فراهم کرده و از این طریق از Tone های گوناگون در شبکه مخابراتی ایران که از تنوع زیادی برخوردار است، پشتیبانی می نمایند.

ادامه مطلب...وبینار معرفی سانترال جدید Yeastar S Series

شرکت Yeastar به عنوان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان (IP-PBX) یا سانترال های تحت شبکه Embedded، همواره سعی در پوشش نیازهای تمامی رده های مختلف داشته و در همین راستا شرکت Yeastar در سری جدید مراکز تلفن خود، قابلیت های گوناگونی را عرضه نموده است. در وبیناری که در تاریخ 20 اردیبهشت 96 برگزار شد، موارد زیر مورد بررسی و بحث قرار گرفت:

  • معرفی مرکز تلفن های جدید سری S شرکت یستار
  • امکانات و قابلیت های گسترده و تمایز نسبت به مدل های قبلی

    ادامه مطلب...وبینار : چرا گیت وی Sangoma ؟‎

webinar-sangoma-gateways

یکی از سوالاتی که پیرامون انتخاب گیت وی VoIP، پرسیده می شود این است : "چرا گیت وی Sangoma" ؟

جهت پاسخگویی به این سوال شما همکاران گرامی، بر آن شدیم تا این بار با برگزاری وبیناری با همین موضوع در کنارتان باشیم. همچنین در این وبینار به بررسی موارد زیر خواهیم پرداخت:

  • مزایای و دلایل برتری گیت وی های سنگوما
  • سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

    ادامه مطلب...انتشار نسخه 14 نرم افزار FreePBX

 

با گذشت حدود 2 سال از شروع فعالیت سنگوما بر روی پروژه متن باز FreePBX، به عنوان تنها حامی رسمی آن، تحولات چشمگیری در این نرم افزار ایجاد شد که حاصل آن نسخه پایدار 13 فری پی بی ایکس می باشد.
همچنین یکی از مباحثی که بسیاری از کاربران نگران آن بودند، تجاری شدن FreePBX بعد از ورود سنگوما به این پروژه بوده است؛ اما سنگوما در این مدت، بیشترین زمان را صرف توسعه ماژول های رایگان و هسته اصلی FreePBX کرده و به منظور تاکید بر این مهم، 6 ماژول تجاری را نیز به صورت متن باز ارائه نمود.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top