تلفن 021 43471
Show menu

دومین سمینار "راهکارهای نوین مخابراتی و ویپ" با محوریت محصولات یستار

با عنایت به توسعه ی روزافزون صنایع ارتباطی نسل جدید و به دنبال آن اهمیت بیش از پیش موضوع آموزش در این حوزه، شرکت ساعیان ارتباط درنظر دارد دومین سمینار "راهکارهای نوین مخابراتی و VoIP" را با محوریت محصولات یستار و با حضور آقایان Harry Hua مدیر ارشد فنی کمپانی یستار، Prince Cai مدیر فروش و مارکتینگ، Damon Huang مدیر فروش منطقه ای ایران، Justin Lin مهندس بخش نرم افزار و همچنین مشارکت جمعی از متخصصین، مدیران و کارشناسان این حوزه، برگزار نماید.

ادامه مطلب...قابلیت جدید مراکز تلفن یستار

Yeastar Firmware

کمپانی یستار در نسخه ی جدید فریمور مراکز تلفن سری S، یکی از نیازمندی های اصلی مشتریان خود را پیاده سازی و ارائه نموده است. این قابلیت جدید با عنوان API یا رابط کاربری برنامه نویسی، به مشتریان و توسعه دهندگان سیستم های تلفنی اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی خود را با این مراکز تلفن، یکپارچه نمایند.

ادامه مطلب...سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

گیت وی های آنالوگ Vega50 شرکت سنگوما، از جمله محصولاتی هستند که در بازار ایران، با سازگاری که با شبکه مخابراتی ایران دارند، توانسته اند جایگاه ویژه ای در میان کاربران ویپ به دست آورند. گیت وی های وگا50 سنگوما، قابلیت تنظیم پارامتر های خطوط را به صورت کاملا جزئی فراهم کرده و از این طریق از Tone های گوناگون در شبکه مخابراتی ایران که از تنوع زیادی برخوردار است، پشتیبانی می نمایند.

ادامه مطلب...سنگوما امسال نیز شگفتی آفرید!

sangoma-voip-supply

 خرید شرکت بزرگ VoIP Supply توسط سنگوما:

شرکت کانادایی Sangoma به عنوان یکی از رهبران حوزه ویپ و راهکارهای ارتباطی یکپارچه، در روز 20 ژوئن 2017 از خرید شرکت بزرگ و شناخته شده VoIP Supply خبر داد.
VoIP Supply بزرگترین شرکت توزیع کننده محصولات ویپ در آمریکای شمالی است که با گذشت بیش از 15 سال از شروع فعالیتش، توانسته خود را به عنوان مهم ترین عرضه کننده آنلاین محصولات ویپ، معرفی نماید.

ادامه مطلب...وبینار : چرا گیت وی Sangoma ؟‎

webinar-sangoma-gateways

یکی از سوالاتی که پیرامون انتخاب گیت وی VoIP، پرسیده می شود این است : "چرا گیت وی Sangoma" ؟

جهت پاسخگویی به این سوال شما همکاران گرامی، بر آن شدیم تا این بار با برگزاری وبیناری با همین موضوع در کنارتان باشیم. همچنین در این وبینار به بررسی موارد زیر خواهیم پرداخت:

  • مزایای و دلایل برتری گیت وی های سنگوما
  • سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

    ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top