تلفن 021 43471
Show menu

بهار در راه است

1399

در سال 98، اتفاقات بدی را متاسفانه تجربه کردیم و این روز ها نیز با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم.

اما بهار نزدیک هست ...

پیشاپیش فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد به شما همکاران و مشتریان گرامی و خانواده محترمتان شادباش می‌گوییم و سلامتی را برای شما آرزومندیم.

ادامه مطلب...مطالعه موردی: مرکز تماس فرودگاه بین المللی مهرآباد

مرکز تماس فرودگاه

خرسنیدم که پس از اجرای موفقیت آمیز سامانه 199 و سامانه اطلاع رسانی خودکار در فرودگاه بین المللی مهرآباد و جلب رضایت و اعتماد مدیران بزرگ ترین و مهم ترین فرودگاه کشور، این بار توانستیم راهکار جامع و کاربردی را جهت تجمیع مراکز تماس 199 و مرکز پاسخگویی این فرودگاه را ارائه و اجرا نماییم.

فرودگاه مهرآباد علاوه بر مرکز تماس 199، مرکز پاسخگویی دیگری جهت پاسخ به عموم نیازمندی های مسافرین و هموطنان عزیز را راه اندازی کرده و با استفاده از سیستم های سنتی، سال ها با مشکلات و چالش های مختلفی رو به رو بوده است که خوشبختانه تحولات مرکز تماس 199 ساعیان ارتباط سبب شد این فرودگاه، تغییر و بروزرسانی مرکز پاسخگویی را نیز در اولویت قرار دهد.

ادامه مطلب...برچسب زدن مکالمات در NG-IPCC

tag

یکی از نیازمندی ها در مراکز تماس، امکان برچسب زدن (Tag) مکالمات و یا قراردادن یادداشت در انتهای هر مکالمه، توسط اپراتور پاسخگو می باشد؛ به طوری که با استفاده از این برچسب ها و یا یادداشت، مدیر و سوپروایزر مرکز تماس بتوانند پیگیری های مربوطه را انجام داده و گزارشات آماری و یا تحلیلی تهیه نمایند.

ادامه مطلب...اطلاعیه مهم شرکت ساعیان ارتباط

ساعیان ارتباط

با سلام و احترام خدمت همکاران محترم و مشتریان گرامی،

با توجه به بحران اخیر مربوط به شیوع ویروس کرونای جدید در کشور، شرکت ساعیان ارتباط در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و همچنین به منظور حفظ سلامتی کلیه پرسنل، تا اطلاع ثانوی، جلسات عمومی را لغو نموده و فعالیت برخی از واحدها را به صورت دور کاری، محدود کرده است.

ادامه مطلب...مسابقه کدنویسی مبهم برگزار شد

spaghetti contest

سومین مسابقه ی کد نویسی مبهم در آذرماه برگزار شد و شرکت ساعیان ارتباط این افتخار را داشت که یکی از حامیان رسمی این رویداد باشد. در این مسابقه که تیم های دانشجویی از دانشگاه های مختلف سراسر کشور حضور داشتند، در یک رقابت جذاب سعی کردند تا کدهای نوشته شده به زبان ++C را بشکنند.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top