تلفن 021 43471
Show menu

نمایشگاه الکامپ 98

elecomp-98

نمایشگاه الکامپ امسال نیز، همچون ادوار گذشته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید. همانطور که همراهان عزیز مطلع هستند، ساعیان ارتباط با توجه به حوزه ی تخصصی فعالیت خود، در سال های گذشته در نمایشگاه تلکامپ حضور یافته و پذیرای شما همکاران و مشتریان گرامی بوده است. اما امسال، پیرو همکاری با بزرگ ترین اپراتور دیتای ایران یعنی ایرانسل، فرصت حضور در نمایشگاه الکامپ نیز فراهم گردید. 

ادامه مطلب...امکانات جدید مرکز تماس ساعیان ارتباط

NG-IPCC

با توجه به توسعه ی گروه مشتریان و به دنبال آن، ارجاع نیازمندی های مختلف در مراکز تماس برای کسب و کارهای متنوع، تیم نرم افزاری ساعیان ارتباط قابلیت ها و امکانات جدیدی را به مرکز تماس NG-IPCC افزوده است که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم:

ادامه مطلب...مطالعه موردی: شرکت گاز اصفهان

Isfahan

پس از تصمیم شرکت گاز استان اصفهان (از زیرمجموعه های وزارت نفت) مبنی بر راه اندازی سیستم ویپ، با کارشناسان شرکت ساعیان ارتباط تماس حاصل گردید. بر اساس نیازهای مطرح شده و امکان سنجی زیرساخت های موجود، راهکاری ارائه گردید که در آن از گیت وی های سنگوما وگا 50 جهت اتصال خطوط شهری و همچنین از وگا 200 جهت اتصال دو لینک E1 استفاده شد.

ادامه مطلب...سال نو مبارک

1398

سالی که به پایان آن رسیده ایم، قطعا یکی از سال های کم سابقه در شرایط اقتصادی برای همه ی مردم و کسب و کارهای ایرانی بوده است.. اما همیشه رسیدن بهار، حس امید به آینده را زنده می کند؛ تازگی و از نو شروع کردن، روزهای بهتر و اتفاقات خوشایند! 

ادامه مطلب...انتشار اولین کتاب فارسی FreePBX

FreePBX-ebook

ساعیان ارتباط که در سال های اخیر، توجه ویژه ای به مبحث آموزش در حوزه ی ویپ داشته است، پس از راه اندازی آکادمی ویپ، این بار از اولین کتاب راهنمای فارسی FreePBX، رو نمایی کرد.

راهنمای جامع فارسی FreePBX، که اولین کتاب فارسی تدوین شده برای علاقه مندان و کاربران محبوب ترین نرم افزار تلفنی دنیا یعنی FreePBX می باشد، چگونگی بکارگیری این نرم افزار را در ابعاد مختلف، آموزش می دهد. این کتاب که با تلاش تیم فنی شرکت ساعیان، تهیه شده است، به صورت کاملا رایگان، از طریق این لینک، قابل دانلود می باشد.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top