تلفن 021 43471
Show menu

انتشار نسخه جدید ZULU UC

sangoma-zulu-download

شرکت سنگوما نسخه ی 3 از نرم افزار ZULU را منتشر کرد. ZULU که در ابتدا یک softphone برای FreePBX و PBXact بشمار می رفت، در نسخه ی جدید کاملا متحول شده و قابلیت های بسیاری در آن فراهم شده است. برخی از این امکانات عبارتند از:

  • برقراری مکالمات با استفاده از WebRTC
  • چت گروهی
  • اشتراک گذاری دسکتاپ
  • انتقال فایل

    ادامه مطلب...جایزه TMC به یستار تعلق گرفت

yeastar-tmc-2018

شرکت چینی یستار با کسب تجربه در حوزه ی تولید مرکز تلفن های تحت شبکه مبتنی بر استریسک، توانسته است در سال های اخیر، سهم بیشتری از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد. این شرکت در مراکز تلفنی سری S خود، امکانات و قابلیت های بسیاری ارائه کرده که این سبب شد جایزه ی معتبر TMC سال 2018 را به دست آورد؛ این دومین بار است که یستار توانسته این جایزه را به خود اختصاص دهد.

ادامه مطلب...ماژول مانیتورینگ آنلاین صف ها برای FreePBX

شرکت سنگوما Sangoma به عنوان اسپانسر اصلی توسعه ی محبوب ترین نرم افزار تلفنی دنیا FreePBX، از توسعه ی ماژول جدیدی با عنوان Queue Wallboard برای FreePBX و محصول تجاری مبتنی بر آن یعنی PBXact خبر داده است.
این ماژول که امکان مانیتورینگ آنلان و لحظه ای اطلاعات صف های سیستم را فراهم می کند، به مدیر سیستم اجازه می دهد تا با صدور دسترسی مربوطه به کاربران مورد نظر، این قابلیت در پنل کاربری UCP اضافه شود.

ادامه مطلب...و این بار کمپانی دیجیوم

sena-13

خبر تصاحب یک کمپانی توسط Sangoma، در سال های اخیر، برای فعالین این حوزه، دیگر شگفتی آفرین نیست! اما این بار خرید کمپانی شناخته شده Digium به عنوان خالق مشهور ترین نرم افزار متن باز تلفنی یعنی استریسک، باعث تعجب همگان شد. یکی از نگرانی های اولیه از این خرید، آینده ی پروژه ی Asterisk بوده است اما سنگوما صراحتا به این نگرانی پاسخ داده و اظهار کرده است که همچون گذشته با تمرکز بیشتر این پروژه به صورت متن باز، توسعه خواهد یافت.

ادامه مطلب...امسال 13 ساله شدیم

sena-13

تیر ماه 1397 برای شرکت ساعیان ارتباط همیشه نوید بخش شروعی دیگر است؛ برای بهتر شدن و کسب رضایت بیشتر از شما همراهان عزیز.
تیر ماه امسال، ساعیان ارتباط تولد 13 سالگی اش را به همراه خانواده ی بزرگ و حامی خود جشن گرفت تا با ورود به یک دوره ی جدید، تمام همت خود را بر آن دارد تا بیش از پیش، در صنعت مخابرات کشور و منطقه، ارزش افزوده خلق نماید.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top