تلفن 021 43471
Show menu

نسخه ی آزمایشی FreePBX 15 منتشر شد

sangoma-FreePBX15

 از آخرین آپدیت رسمی شرکت سنگوما روی سیستم تلفنی محبوب FreePBX که آخرین نسخه پایدار و در دسترس آن نسخه 14 می باشد، حدود یک سال می گذرد. در این بازه زمانی شرکت سنگوما به پشتیبانی از نسخه 13 و 14 ادامه داده و باگ های مختلفی را در این دو نسخه برطرف نموده؛ و همچنین امکانات و ماژول های جدیدی هم به آن ها اضافه کرده است.

ادامه مطلب...نمایشگاه جیتکس 2018 برگزار شد

astricon-2018

نمایشگاه جیتکس که با عنوان هفته ی تکنولوژی دوبی نیز شناخته می شود، امسال نیز در از 22 تا 25 ام مهر ماه، در این شهر برگزار شد. برگزارکنندگان این نمایشگاه هر سال سعی می کنند تا حال و هوای آن برای بازدیدکنندگان جذاب تر شده و از تکنولوژی های جدید رو نمایی گردد.

ادامه مطلب...کنفرانس Astricon

astricon-2018

کنفرانس استریسک یا همان Astricon امسال در تاریخ 17 تا 19 ام مهرماه برگزار خواهد شد. آن چه که کنفرانس امسال را با سال های پیش متمایز کرده است، حضور سنگوما به عنوان مالک دیجیوم و اسپانسری دو پروژه ی بزرگ و شناخته شده ی استریسک و FreePBX می باشد.

ادامه مطلب...رشد بی سابقه ی سنگوما در سال 2018

astricon-2018

در سال جاری، کمپانی کانادایی سنگوما، قطعا یکی از خبرساز ترین کمپانی های فعال در حوزه ی تلکام و ویپ بوده است. محصولات جدید، جوایز مختلف، خرید کمپانی دیجیوم و در جدیدترین خبر که هفته ی گذشته اعلام شد، رکورد فروش و افزارش درآمد این شرکت در سال 2018!

ادامه مطلب...جیتکس 2018

gitex-2018

هفته تکنولوژی دوبی، جیتکس، امسال در تاریخ 22 تا 25 ام مهرماه در دوبی برگزار می شود. این رویداد، که بزرگ ترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات خاورمیانه محسوب می شود، برترین تولیدکنندگان فناوری جهان و منطقه و بیشترین مدیران ارشد کمپانی های مختلف و متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد؛ همچون سال های گذشته، تامین کنندگان شناخته شده ی حوزه ی ویپ یعنی شرکت های Sangoma ،Yeastar ،Akuvox در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و از تازه ترین محصولات و راهکارهای ارتباطی خود رو نمایی خواهند کرد و به همین منظور از فعالان این حوزه دعوت می شود که در این رویداد حضور یابند.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top