تلفن 021 43471
Show menu

وبینار معرفی سانترال جدید Yeastar S Series

شرکت Yeastar به عنوان یکی از مهم ترین تولیدکنندگان (IP-PBX) یا سانترال های تحت شبکه Embedded، همواره سعی در پوشش نیازهای تمامی رده های مختلف داشته و در همین راستا شرکت Yeastar در سری جدید مراکز تلفن خود، قابلیت های گوناگونی را عرضه نموده است. در وبیناری که در تاریخ 20 اردیبهشت 96 برگزار شد، موارد زیر مورد بررسی و بحث قرار گرفت:

  • معرفی مرکز تلفن های جدید سری S شرکت یستار
  • امکانات و قابلیت های گسترده و تمایز نسبت به مدل های قبلی

    ادامه مطلب...انتشار نسخه 14 نرم افزار FreePBX

 

با گذشت حدود 2 سال از شروع فعالیت سنگوما بر روی پروژه متن باز FreePBX، به عنوان تنها حامی رسمی آن، تحولات چشمگیری در این نرم افزار ایجاد شد که حاصل آن نسخه پایدار 13 فری پی بی ایکس می باشد.
همچنین یکی از مباحثی که بسیاری از کاربران نگران آن بودند، تجاری شدن FreePBX بعد از ورود سنگوما به این پروژه بوده است؛ اما سنگوما در این مدت، بیشترین زمان را صرف توسعه ماژول های رایگان و هسته اصلی FreePBX کرده و به منظور تاکید بر این مهم، 6 ماژول تجاری را نیز به صورت متن باز ارائه نمود.

ادامه مطلب...فارسی سازی پیغام های محبوب ترین نرم افزار تلفنی دنیا

sangoma-persian-voice-2 

 شرکت ساعیان ارتباط در ادامه ارائه بهترین ها، با همکاری شرکت Sangoma به عنوان حامی اصلی نرم افزار FreePBX، اقدام به افزودن Promptهای فارسی به لیست فایل های صوتی این سیستم تلفنی نموده است.

شما همکاران گرامی، هم اکنون می توانید از بخش Admin وارد زیر منوی Sound Languages شده، پکیج Persian (FA) را به صورت رایگان به سیستم تلفنی FreePBX خود اضافه نموده و بدین ترتیب از پیغام های ضبط شده فارسی استفاده کنید. 

ادامه مطلب...دومین سمینار سیستم‌های مخابراتی نوین (VoIP) برگزار گردید

 seminar-nasir-2

به طور خلاصه، VoIP یا Voice over IP، تکنولوژی انتقال صدا در بستر شبکه می‌باشد که امکان برقراری تماس‌های تلفنی و ویدیویی را در بستر شبکه IP فراهم می‌آورد. پس از دگرگونی در حوزه ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی امروزه تمامی ارتباطات صوتی، تصویری و متنی در سایه یک تکنولوژی و به راحتی بیش از پیش امکان پذیر بوده و آن تکنولوژی VoIP است. شرکت ساعیان ارتباط بار دیگر دانشجویان علاقمند را با مفاهیم و مسایل روز این حوزه آشنا کرد.

ادامه مطلب...اشاره Sangoma به اخبار تازه در خصوص Elastix و تاکید به تعهد خود به سیستمهای متن باز

sangoma-freepbx-come-back

همانطور که مستحضر هستید، اخیراً تغییرات عمده ای در رابطه با پروژه Elastix اعلام شده است که شامل ادغام Elastix با 3CX و حذف لینک دانلود نسخه های اصلی الستیکس از سایت رسمی آن بوده است. پس از این اتفاقات، گمانه زنی های مختلفی صورت گرفت که دلیل این مسئله چه بوده و در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ Sangoma بدین وسیله تعهد خود به سیستم های متن باز (Open Source) را اعلام می دارد و توضیحاتی را پیرامون این اتفاقات را در قالب یک نامه به شرح زیر اعلام می دارد:

ما یک شرکت حرفه ای، جهانی، رو به رشد با رویکرد فنی مهندسی و به عنوان یک شرکت سهامی عام، امروز پیام را در سه بخش ارائه میکنیم که از شما دعوت می کنیم آن را بخوانید:

  • تعهد تزلزل ناپذیر Sangoma به سیستمهای متن باز
  • تاریخچه Sangoma و ارتباط آن با اخبار حوادث اخیر Elastix
  • فرصتی که حوادث اخیر برای کاربران الستیکس جهت پیوستن به خانواده Sangoma فراهم نموده است.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top