تلفن 021 43471
Show menu

اشاره Sangoma به اخبار تازه در خصوص Elastix و تاکید به تعهد خود به سیستمهای متن باز

sangoma-freepbx-come-back

همانطور که مستحضر هستید، اخیراً تغییرات عمده ای در رابطه با پروژه Elastix اعلام شده است که شامل ادغام Elastix با 3CX و حذف لینک دانلود نسخه های اصلی الستیکس از سایت رسمی آن بوده است. پس از این اتفاقات، گمانه زنی های مختلفی صورت گرفت که دلیل این مسئله چه بوده و در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟ Sangoma بدین وسیله تعهد خود به سیستم های متن باز (Open Source) را اعلام می دارد و توضیحاتی را پیرامون این اتفاقات را در قالب یک نامه به شرح زیر اعلام می دارد:

ما یک شرکت حرفه ای، جهانی، رو به رشد با رویکرد فنی مهندسی و به عنوان یک شرکت سهامی عام، امروز پیام را در سه بخش ارائه میکنیم که از شما دعوت می کنیم آن را بخوانید:

  • تعهد تزلزل ناپذیر Sangoma به سیستمهای متن باز
  • تاریخچه Sangoma و ارتباط آن با اخبار حوادث اخیر Elastix
  • فرصتی که حوادث اخیر برای کاربران الستیکس جهت پیوستن به خانواده Sangoma فراهم نموده است.

ادامه مطلب...وبینار آینده سیستم های تلفنی بعد از الستیکس

-sangoma-freepbx-sena

 شرکت ساعیان ارتباط در ادامه ارائه بهترین ها، در پی اتفاقات اخیر پیرامون پروژه الستیکس، بر آن شد تا با معرفی کامل FreePBX، نحوه مهاجرت از Elastix به FreePBX را مورد بررسی قرار دهد.

شرکت ساعیان ارتباط، این بار با همکاری Sangoma، وبیناری با حضور مدیر فروش سنگوما، جناب آقای Doug Villim برگزار کرد تا بتواند پاسخگوی سوالات طرفداران الستیکس در ایران و خاورمیانه باشد.

ادامه مطلب...فروش ویژه ماژول های تجاری FreePBX

comercial-module-freepbx

FreePBX به عنوان محبوب ترین سیستم تلفنی مبتنی بر استریسک شناخته شده و روزانه در کشورهای مختلف دنیا، بیش از 20 هزار مرتبه دانلود و نصب می گردد. با توجه به گستردگی در کاربرد و همچنین جامعه کاربران این نرم افزار، شرکت ساعیان ارتباط سعی کرده است تا با برگزاری وبینارهای آموزشی، این نرم افزار را از جنبه های مختلف معرفی کرده و به فعالان این حوزه در بهره مندی بیش از پیش از قابلیت ها و امکانات آن، یاری رساند.

ادامه مطلب...فروش ویژه مرکز تلفن های تحت شبکه (IP-PBX) آغاز شد.

yeastar-U-Series-special-offer

 

شرکت ساعیان ارتباط، نماینده انحصاری مراکز تلفن Yeastar، به اطلاع همکاران و مشتریان گرامی می رساند در راستای رفاه حال شما عزیزان، تسهیلات ویژه ای برای خریداران این مراکز تلفن در نظر گرفته شده است که می توان به نصب و راه اندازی رایگان، اشاره نمود.

ادامه مطلب...حضور فعال ساعیان ارتباط در سی و ششمین نمایشگاه Gitex2016

همزمان با بزرگترین رخداد فناوری اطلاعات خاورمیانه، در سی و ششمین نمایشگاه هفته تکنولوژی جیتکس 2016، که در تاریخ 25 الی 29 مهر ماه13۹5 در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار گردید، شرکت ساعیان ارتباط حضوری پر رنگ داشت و به ارائه دستاوردها خود پرداخت. محصولات و خدمات ساعیان ارتباط در ۵ گروه محصولات Sangoma ،OpenVox ،Grandstream ، Akuvox و نرم افزار مرکز تماس NG-IPCC معرفی گردید.

 

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top