تلفن 021 43471
Show menu

سنگوما امسال نیز شگفتی آفرید!

sangoma-voip-supply

 خرید شرکت بزرگ VoIP Supply توسط سنگوما:

شرکت کانادایی Sangoma به عنوان یکی از رهبران حوزه ویپ و راهکارهای ارتباطی یکپارچه، در روز 20 ژوئن 2017 از خرید شرکت بزرگ و شناخته شده VoIP Supply خبر داد.
VoIP Supply بزرگترین شرکت توزیع کننده محصولات ویپ در آمریکای شمالی است که با گذشت بیش از 15 سال از شروع فعالیتش، توانسته خود را به عنوان مهم ترین عرضه کننده آنلاین محصولات ویپ، معرفی نماید.

ادامه مطلب...سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

گیت وی های آنالوگ Vega50 شرکت سنگوما، از جمله محصولاتی هستند که در بازار ایران، با سازگاری که با شبکه مخابراتی ایران دارند، توانسته اند جایگاه ویژه ای در میان کاربران ویپ به دست آورند. گیت وی های وگا50 سنگوما، قابلیت تنظیم پارامتر های خطوط را به صورت کاملا جزئی فراهم کرده و از این طریق از Tone های گوناگون در شبکه مخابراتی ایران که از تنوع زیادی برخوردار است، پشتیبانی می نمایند.

ادامه مطلب...انتشار نسخه 14 نرم افزار FreePBX

 

با گذشت حدود 2 سال از شروع فعالیت سنگوما بر روی پروژه متن باز FreePBX، به عنوان تنها حامی رسمی آن، تحولات چشمگیری در این نرم افزار ایجاد شد که حاصل آن نسخه پایدار 13 فری پی بی ایکس می باشد.
همچنین یکی از مباحثی که بسیاری از کاربران نگران آن بودند، تجاری شدن FreePBX بعد از ورود سنگوما به این پروژه بوده است؛ اما سنگوما در این مدت، بیشترین زمان را صرف توسعه ماژول های رایگان و هسته اصلی FreePBX کرده و به منظور تاکید بر این مهم، 6 ماژول تجاری را نیز به صورت متن باز ارائه نمود.

ادامه مطلب...وبینار : چرا گیت وی Sangoma ؟‎

webinar-sangoma-gateways

یکی از سوالاتی که پیرامون انتخاب گیت وی VoIP، پرسیده می شود این است : "چرا گیت وی Sangoma" ؟

جهت پاسخگویی به این سوال شما همکاران گرامی، بر آن شدیم تا این بار با برگزاری وبیناری با همین موضوع در کنارتان باشیم. همچنین در این وبینار به بررسی موارد زیر خواهیم پرداخت:

  • مزایای و دلایل برتری گیت وی های سنگوما
  • سفارشی سازی گیت وی های سنگوما برای ایران

    ادامه مطلب...دومین سمینار سیستم‌های مخابراتی نوین (VoIP) برگزار گردید

 seminar-nasir-2

به طور خلاصه، VoIP یا Voice over IP، تکنولوژی انتقال صدا در بستر شبکه می‌باشد که امکان برقراری تماس‌های تلفنی و ویدیویی را در بستر شبکه IP فراهم می‌آورد. پس از دگرگونی در حوزه ارتباطات و پیشرفت تکنولوژی امروزه تمامی ارتباطات صوتی، تصویری و متنی در سایه یک تکنولوژی و به راحتی بیش از پیش امکان پذیر بوده و آن تکنولوژی VoIP است. شرکت ساعیان ارتباط بار دیگر دانشجویان علاقمند را با مفاهیم و مسایل روز این حوزه آشنا کرد.

ادامه مطلب...احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top