تلفن 021 88316704
Show menu

شرکت دانش بنیان ساعيان ارتباط آینده پیشرو نماینده انحصاری سنگوما (Sangoma) ، اپن وکس (OpenVox) ، یستار (Yeastar) ، ایسین (Escene) و آکووکس (Akuvox) فعاليت خود را در سال 1384 در زمينه توليد تجهيزات مخابراتی با اتکا به نيروهای فنی داخلی آغاز نمود. بنیان گذاران و مدیران اين شرکت با چندين سال سابقه در طراحی و پياده‌سازی سيستم های مخابراتی بلادرنگ توانستند در مدت زمانی کوتاه محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی را به بازار عرضه نمايند. محصولات اين شرکت بطور عمده در زمينه VoIP بوده و با همـکـاری شـرکـت Sangoma technologies کشور کانادا طراحی و توليد شده‌اند. شرکت فوق که از سال 1980 در زمينه محصولات مخابراتی فعاليت می‌نمايد، شرکت ساعيان ارتباط را به عنوان توزیع کننده انحصاری (Exclusive Distributor) فنی و تجاری خود در خاورمیانه انتخاب نموده و محصولات خود را از اين طريق به مشتريان ايرانی عرضه می‌نمايد.

شرکت ساعيان ارتباط آینده پیشرو با بهره مندی از نيروهای متخصص بومی، توانسته است محصولاتی متنوع مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی به بازار عرضه نمايد. محصولات اين شرکت عموماً مبتنی بر تکنولوژی‌های VoIP و وب، طراحی و پياده‌سازی شده‌اند، که از آن جمله می‌توان موارد زیر را نام برد:

(NG-IPCC) مرکز تماس چند رسانه ای

(NG-AutoP) سامانه اطلاع رسانی خودکار

(NG-IPPBX) مرکز تلفن مبتنی بر IP

(WebtopCRM) نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM

 

شرکت ساعیان ارتباط با کادری متخصص و مجرب و سال ها تجربه موفق، تجهیزات و راه حل های ویپ را با مناسب‌ترین قیمت، همراه با مشاوره و پشتیبانی حرفه‌ای به مشتریان گرامی ارائه می‌ نماید.

 

ماموریت شرکت (Mission)

  • ايجاد ارزش افزوده برای ذينفعان از طريق تولید (نرم افزار و سخت افزار)، فروش تجهیزات و نرم افزار، نصب و راه اندازی، تحويل و آموزش، ارائه خدمات فنی و تجهیزات كيفی در عرصه های داخل و خارج كشور.


چشم انداز شرکت (Vision)

  • تبديل شدن به معتبرترين ارائه دهنده تجهیزات كيفی VoIP، سیستم های مرکز تماس (Contact Center)، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، سیستم های یکپارچه ارتباطی و راه حل های مخابراتی مطمئن و امن همراه با بهترين خدمات فنی مربوطه.


ارزشهای شرکت (Values)

  • بالاترین ارزش برای ما، ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب برای تحقق یافتن چشم انداز و به پایان بردن ماموریت شرکت می باشد.
  • دریافت نیاز مشتری و برطرف کردن آن ارزشی است که باعث بقاء شرکت می شود.
  • کار سخت و کوشش جدی با فکری خلاق، ارزشی است که موجب کسب احترام و اعتماد مشتری و شرکاء و کسب موفقیت برای شرکت می شود.
  • کیفیت مستمر، سرلوحه درهر کاری است که انجام می‌دهیم.
  • ما همواره خود را به رعایت اصول ادب، صداقت، مسؤلیت پذیری و رفتار قانونی ملزم می دانیم.
  • ما به مهارت ها و استعدادهای تیم های کاری خود ارزش می نهیم. ما به فرهنگ توانمند سازی، مسئولیت پذیری، کار تیمی و رشد شخصیتی معتقد هستیم.
  • ما به طور مستمر یاد می گیریم و ایده‌ها و دانش را به اشتراک می گذاریم. کارهای گروهی را در هر سطح، در شرکت تشویق می نماییم.
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط آینده پیشرو تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   88315442
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
[email protected]
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط آینده پیشرو می‌باشد
scroll to top