تلفن 021 43471
Show menu

شرکت ساعيان ارتباط نماینده انحصاری سنگوما ، اپن وکس ، یستار ، ایسین و آکووکس فعاليت خود را در زمينه توليد تجهيزات مخابراتی با اتکا به نيروهای فنی داخلی آغاز نمود. مؤسسين اين شرکت با چندين سال سابقه در طراحی و پياده‌سازی سيستمهای مخابراتی بلادرنگ توانستند در مدت زمانی کوتاه محصولات مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی را به بازار عرضه نمايند. محصولات اين شرکت بطور عمده در زمينه سوئيچينگ بوده و بـطـور خـاص متـمـرکـز بـر سـوئـيـچـهـای VoIP اسـت که با همـکـاری شـرکـت Sangoma technologies کشور کانادا طراحی و توليد شده‌اند. شرکت فوق که از سال 1980 در زمينه محصولات مخابراتی فعاليت می‌نمايد، شرکت ساعيان ارتباط را به عنوان نمایندگی انحصاری فنی و تجاری خود در ايران انتخاب نموده و محصولات خود را از اين طريق به مشتريان ايرانی عرضه می‌نمايد.

شرکت ساعيان ارتباط با اتکا به نيروهای فنی خود، توانسته است محصولاتی با ارزش مبتنی بر فناوری‌های نوين ارتباطی به بازار عرضه نمايد. محصولات اين شرکت عموماً مبتنی بر تکنولوژی‌های جديد از جمله VoIP و وب، طراحی و پياده‌سازی شده‌اند، که از آن جمله می‌توان موارد زیر را نام برد:

(NG-IPCC) مرکز تماس چند کاناله

(NG-IPPBX) مرکز تلفن مبتنی بر IP

(NG-IVRX) سیستمهای اطلاع رسانی و پیام رسان

شرکت ساعیان ارتباط با کادری متخصص و مجرب و سالها تجربه موفق، تجهیزات و راه حلهای VoIP را با مناسب‌ترین قیمت، همراه با مشاوره و پشتیبانی حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

 

ماموریت شرکت  (Mission)

  • ايجاد ارزش افزوده برای ذينفعان از طريق تولید (نرم افزار و سخت افزار)، فروش تجهیزات و نرم افزار، نصب و راه اندازي، تحويل و آموزش، ارائه خدمات فنی و تجهیزات كيفی در عرصه های داخل و خارج كشور.


چشم انداز شرکت (Vision)

  • تبديل شدن به معتبرترين ارائه دهنده تجهیزات كيفي VoIP، سیستم های مرکز تماس (Contact Center)، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، سیستم های یکپارچه ارتباطی و راه حل های مخابراتی مطمئن و امن همراه با بهترين خدمات فني مربوطه.


ارزشهای شرکت (Values)

  • بالاترین ارزش برای ما، ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب برای تحقق یافتن چشم انداز و به پایان بردن ماموریت شرکت می باشد.
  • دریافت نیاز مشتری و برطرف کردن آن ارزشی است که باعث بقاء شرکت می شود.
  • کار سخت و کوشش جدی با فکری خلاق، ارزشی است که موجب کسب احترام و اعتماد مشتری و شرکاء و کسب موفقیت برای شرکت می شود.
  • کیفیت مستمر، سرلوحه درهر کاری است که انجام می‌دهیم.
  • ما همواره خود را به رعایت اصول ادب، صداقت، مسؤلیت پذیری و رفتار قانونی ملزم می دانیم.
  • ما به مهارت ها و استعدادهای تیم های کاری خود ارزش می نهیم. ما به فرهنگ توانمند سازی، مسئولیت پذیری، کار تیمی و رشد شخصیتی معتقد هستیم.
  • ما به طور مستمر یاد می گیریم و ایده‌ها و دانش را به اشتراک می گذاریم. کارهای گروهی را در هر سطح، در شرکت تشویق می نماییم.
احساس رضایت را با ساعیان ارتباط تجربه کنید
آدرس : تهــــران، خیابان مطهـــــری
خیابان اورامان، پلاک ۳۴، واحد ۱۰۴
تلفن‌:‌
۰۲۱   ۴۳۴۷۱
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۰۴
۰۲۱   ۸۸۳۱۶۷۱۸
۰۲۱   ۸۸۸۲۶۱۱۷
۰۲۱   ۸۸۳۱۵۳۸۴
sales@senatelecom.ir
arrow-down تماس با ما
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ساعیان ارتباط می‌باشد
scroll to top